Items where Author is "Šikić, Zvonimir"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Number of items: 11.

Šikić, Zvonimir (2014) What is probability and why does it matter. = What is probability and why does it matter. European Journal of Analytic Philosophy, 10 (1). pp. 21-43. ISSN 1845-8475. Vrsta rada: ["eprint_fieldopt_article_type_article" not defined]. . Točan broj autora: 1.

Šikić, Zvonimir and Lauc, Davor (2013) Logika. = Logic. Školska knjiga, Zagreb, -. ISBN 953-6076-67-5

Šikić, Zvonimir and Ščekić, Zoran (2013) Matematika i muzika. = Mathematics and Music. Profil, Zagreb, -. ISBN 978-953-313-130-6

Šikić, Zvonimir (2013) A Note on Probability, Frequency and Countable Additivity. = A Note on Probability, Frequency and Countable Additivity. In: Filozofija u dijalogu sa znanostima, 5.-7.12.2012., Zagreb, Hrvatska.

Šikić, Zvonimir (2012) Fisherovo testiranje hipoteza i Laplaceovo računanje vjerojatnosti. = In: 5. kongres nastavnika matematike, 3.-5.7.2012., Zagreb, Hrvatska.

Šikić, Zvonimir (2012) Goedelovi teoremi. = Goedel's Theorems. Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 49. pp. 1-10. ISSN 1332-3008. Vrsta rada: ["eprint_fieldopt_article_type_article" not defined]. . Točan broj autora: 1.

Šikić, Zvonimir (2012) Isto, a možda i nije. = Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 51. pp. 1-10. ISSN 1332-3008. Vrsta rada: ["eprint_fieldopt_article_type_article" not defined]. . Točan broj autora: 1.

Šikić, Zvonimir (2012) Kako usporediti razdiobe. = How to compare distributions? In: 5. kongres nastavnika matematike, 3.-5.7.2012., Zagreb, Hrvatska.

Šikić, Zvonimir (2012) O matematičkoj neumitnosti tržišnih zakona. = Inevitability of Mathematics in Rules of Market. Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 50. pp. 70-80. ISSN 1332-3008. Vrsta rada: ["eprint_fieldopt_article_type_article" not defined]. . Točan broj autora: 1.

Šikić, Zvonimir (2012) Tangenta. = Tangent. Poučak : časopis za metodiku i nastavu matematike, 52. pp. 1-10. ISSN 1332-3008. Vrsta rada: ["eprint_fieldopt_article_type_article" not defined]. . Točan broj autora: 1.

Šikić, Zvonimir (2011) Generalized Pythagorean Comma. = Generalized Pythagorean Comma. In: CroArtScia2011, 4.-7.5.2011., Zagreb, Hrvatska.

This list was generated on Mon Oct 18 02:57:28 2021 CEST.